Pirinç Kadife ile Özelleştirilmiş Mavi Kadife Kolsuz Otel Restoran Sandalyeleri Metal Taban

Temel bilgi
Menşe yeri: Foshan, Çin
Marka adı: Sendy Furniture
Model numarası: HD-1624
Min sipariş miktarı: 50 PARÇA
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: köpük + karton kutu
Teslim süresi: 20-30 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, Western Union, T / T
Yetenek temini: Ayda 2000pcs
Ürün numarası: HD-1624 tip: Yemek Odası Takımları
özel kullanım: Yemek sandalyesi Malzeme: Metal + Kumaş
renk: Özelleştirilmiş kullanım: Restuarnt Mobilya / Otel Mobilyaları
paketleme: 2 adet / CTN Görünüm: modern
Vurgulamak:

rahat restoran sandalyeleri

,

döşemeli restoran sandalyeleri

Mavi Kadife Kolsuz Yemek Sandalyesi Otel Kullanımı için Pirinç Tırnaklı Metal Taban

 

 

 

HD-1624 Otel Restoran Sandalyeleri Detayları

Öğe adı Otel Restoran Sandalyeleri
Eşya yok. HD-1624
Özellikleri

A. Metal frame. A. Metal çerçeve. Compare with the wood frame, metal frame is stronger and more durable, fits for all the commercial situation. Ahşap çerçeveyle karşılaştırın, metal çerçeve daha güçlü ve daha dayanıklıdır, tüm ticari durumlara uyar.

B. Döşemeli keten düğmeli düğmeler.

C. Parlak pirinç çiviler sandalyenin arkasını geçtiler.

Boyut W55cm * D50cm * H98cm
çerçeve Metal
Özel Kullanım

Yemek sandalyesi

Restoran Sandalyesi

Otel Sandalyesi

Kapak Seçeneği Kadife, Keten, Deri
İç ve Dış Mekan Kullanımı Kapalı

 

 

 

Pirinç Kadife ile Özelleştirilmiş Mavi Kadife Kolsuz Otel Restoran Sandalyeleri Metal Taban 0 Pirinç Kadife ile Özelleştirilmiş Mavi Kadife Kolsuz Otel Restoran Sandalyeleri Metal Taban 1
Pirinç Kadife ile Özelleştirilmiş Mavi Kadife Kolsuz Otel Restoran Sandalyeleri Metal Taban 2 Pirinç Kadife ile Özelleştirilmiş Mavi Kadife Kolsuz Otel Restoran Sandalyeleri Metal Taban 3

 

 

 

 

  1. Bu yemek sandalyesinin malzemesi nedir? --- Bu yemek sandalyesi demir çerçeve ile yapılır, bu arada upholstery could come with leather or fabric. döşeme deri veya kumaş ile gelebilir. Compare with solid wood, the metal frame is more popular in the commercial space, since it is more durable and easy for clean. Masif ahşapla karşılaştırıldığında, metal çerçeve ticari alanda daha popülerdir, çünkü daha dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.
  2. Sandalyenin rengini değiştirebilir miyim? ----- Yes. ----- Evet. For the frame, we have gold, rose gold, silver (chrome) color for your choice. Çerçeve için, biz seçim için altın, gül altın, gümüş (krom) renk var. Meanwhile, we provide over hundreds of fabric /leather for your choice, welcome contact with our sales get further information. Bu arada, biz seçim için yüzlerce kumaş / deri sağlamak, satış ile hoşgeldiniz temas daha fazla bilgi almak.
  3. Sipariş 1 adet önce kalitesini kontrol etmek istiyorum, mümkün mü?---- Yes, we accpet sample order for certain customers. ---- evet, biz accpet bazı müşteriler için örnek sipariş. sample fees are needed and we will deduct the sample fee from your bulk order later. örnek ücretleri gereklidir ve biz toplu sipariş daha sonra örnek ücreti düşecek.
  4. Üretim süresi nedir?---- For stocked product, sample time will be 1-3 days. ---- stoklanmış ürün Için, örnek süresi 1-3 gün olacak. For other product, sample time will be 7-10 days. Diğer ürün için, örnek süresi 7-10 gün olacak. welcome contact with our sales get more information. satışlarımızla hoşgeldiniz iletişim daha fazla bilgi edinin.
  5. Nakliye acentem yok, nakliye yaparken bana yardımcı olabilir misiniz? ---- Yes, we would love to help finding a good shipping forwarder for our customer, and provide you the best shipping cost (as we known) for your reference. ---- evet, biz bizim müşteri için iyi bir nakliye iletici bulma yardımcı olmak istiyorum, ve referans için size en iyi nakliye maliyeti (bildiğimiz gibi) sağlamak. Meanwhile, if you can find better one by yourself, we are very open to cooperate with yours. Bu arada, kendiniz daha iyi bir tane bulabilirseniz, sizinle işbirliği yapmaya çok açıkız.

 

İletişim bilgileri
Mrs Jiang

Telefon numarası : +8615802503733

Naber : +008615802503733